znajdujesz się w : Strona główna O nas

O nas

Przygotowanie do samodzielnego kierowania samochodem to ogromna odpowiedzialność- za bezpieczeństwo Twoje i innych kierowców. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę.

Dlaczego to właśnie nam warto zaufać?

Początek działalności naszej szkoły jazdy sięga 1996 roku, kiedy to naszą rodzinną pasję  i zamiłowanie do motoryzacji postanowiliśmy wykorzystać w szkoleniu przyszłych kierowców. Przez ponad dwadzieścia lat nieprzerwanej działalności zdobywamy doświadczenie oraz wiedzę  niezbędną do kompleksowego, profesjonalnego i skutecznego nauczania przyszłych kierowców. Czyni to z nas jedną z najstarszych szkół nauki jazdy w regionie- a także pierwszą szkołę jazdy istniejącą w starostwie jeleniogórskim.

Jedną z naszych szczególnych zalet jest wysoki poziom instruktorów, którzy doskonale rozumieją,  iż ten pierwszy raz za kierownicą pojazdu może - i z reguły wzbudza wiele stresu oraz skrajnych emocji.  Jednakże dzięki ogromnej cierpliwości,determinacji, indywiualnemu podejściu oraz doświadczeniu- odnosimy mnóstwo sukcesów podczas przygotowania kursantów do samodzielnego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach dotyczących szkolenia i egzaminowania kandydatów na kierowców, aby zapewnić naszym kursantom dobre umiejętności potrzebne do pozytywnego zaliczenia egzaminu państwowego.

Pragniemy oraz dokładamy starań, aby każdy z naszych absolwentów swoim zachowaniem na drodze był wzorem                                                                                    bezpieczeństwa i kultury jazdy.